אם אינך יכול לראות את העלון כראוי לחץ כאן

 ראונק נאטור, המנכ"לית השותפה החדשה של עמותת סיכוי
 
מידעון סיכוי 29 ביוני 2015
 
 
 
 

ראונק נאטור, המנכ"לית השותפה החדשה של עמותת סיכוי

מאמצע אוגוסט תיכנס ראונק נאטור, המנכ"לית השותפה החדשה של עמותת סיכוי, לתפקידה לצדו של רון גרליץ. ראונק תחליף את ג'אבר עסאקלה, המסיים את כהונתו בתום שנתיים עתירות פעילות מבורכת וחשובה.

הוועד המנהל של סיכוי בחר בראונק מתוך רשימה מצומצמת של מועמדים, שכולם  מן השורה הראשונה. אנו רואים זאת כתעודת כבוד לסיכוי שאנשים כה ראויים, רובם בעלי תפקידים בכירים בגופים שונים, ביקשו לקחת חלק בעשייה שלנו, ושמחים במיוחד על כך שהמועמדת שנבחרה מביאה איתה רוח נמרצת, נחושה ורעננה.

ראונק נאטור נולדה בקלנסווה, והיא בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית קהילתית ותואר שני בחינוך לגיל הרך, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים, שם הייתה פעילה מעורבת בוועד הסטודנטים הערבים.

במשך שנים אחדות עבדה בצוות פרויקט השוואת זכויות בשתי"ל, וריכזה שם את פרויקט החינוך המיוחד בחברה הערבית. היא רשמה לזכותה כ-20 שנות ניסיון בתחומים מגוונים של פעילות חברתית ומאבק למען זכויות האדם והאזרח. בין היתר הובילה, ניהלה ולקחה חלק בפרויקטים לקידום השוואת זכויות בתחומי התעסוקה והחינוך ונגד אפליה.   

בשנים האחרונות השתלבה ראונק בתפקידים ניהוליים מגוונים במסגרות לקידום זכויות של פליטים ומיעוטים באירופה, לרבות יוזמה וניהול של פרויקט ארצי למען קידום העסקת מהגרים משכילים בשוק העבודה בדנמרק. בימים אלה חוזרת ראונק עם משפחתה לישראל.

עם הפרידה מג'אבר עסאקלה, אנו מבקשים להודות לו מקרב הלב על המסירות, החריצות והמחויבות ללא סייג שהקדיש לסיכוי. ג'אבר התגלה לנו כמנהיג  נעים הליכות, שהשרה אווירה טובה ופתוחה על הצוות ועל העבודה עם היו"רים ועם הוועד המנהל. התברכנו בזכותו במנכ"ל מקצועי לעילא, שהצליח להוביל את הצוות, בסבלנות עיקשת ובתבונה, לפריצת דרך משמעותית ולהישגים מחוללי שינוי בתחום השוויון והשיתוף במרחב הציבורי. אנו מאחלים לג'אבר הצלחה בדרך החדשה והרבה בריאות.

למנכ"לים  השותפים של עמותת סיכוי, ראונק נאטור ורון גרליץ, נאחל עבודה משותפת מוצלחת ופורייה. המשיכו לתרום לשגשוגה של "סיכוי". דרך צלחה!


מוחמד אמארה ואבירמה גולן,
יו"רים שותפים, עמותת סיכוי.

להסרה מרשימת התפוצה לחץ כאן
עלון זה נוצר והופץ באמצעות מערכת אלטרו